Garantija

Visām precēm tiek nodrošināta preces ražotāja vai tās oficiālā izplatītāja Latvijā noteiktā garantija – parasti 1-3 gadi. Tehnisku defektu gadījumā preču garantijas apkalpošanu nodrošina attiecīgā ražotāja oficiālais servisa centrs Latvijā.

Garantijas termiņs norādīts preces aprakstā. Kopā ar preci Jūs saņemsiet garantijas dokumentus kuros norādīti garantijas noteikumi.

Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt, vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Garantijas talons ir spēkā tikai tad, ja tajā pareizi un skaidri norādīts un saskatāms: izstrādājums modelis, preces sērijas numurs, pārdošanas datums, garantijas termiņš, skaidri saskatāms pārdevēja zīmoga nospiedums, pārdevēja un pircēja paraksts. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.

Jūsu pretenzijas par iegādātās preces kvalitāti tiks risinātas saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu nr.631. „Kārtība, kādā piesakāms un izskatāms patērētāja prasījums par līguma noteikumiem neatbilstošu preci vai pakalpojumu” prasībām.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12.panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", MŪSUTRAUKI.LV patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Sīkāku informāciju par patērētāju tiesībām Jūs varat iegūt šeit   

Garantijas saistības tiek anulētas gadījumos:

·        Ja pircējs nevar uzrādīt pienācīgi aizpildītu garantijas talonu.
·        Ja produkts (izstrādājums), kas paredzēts personiskām (sadzīves, ģimenes) vajadzībām, ticis izmantots peļņas gūšanai, ražošanas vajadzībām vai citiem neatbilstošiem mērķiem.
·        Ja tiek pārkāpta lietošanas instrukcija.
·        Ja uz izstrādājuma saskatāmas nekvalificēta remonta pēdas.
·        Ja atklātas izmaiņas izstrādājuma konstrukcijā vai shēmā, kuras atšķiras no ražotāja noteiktajām.
·        Ja produkta (izstrādājuma) sērijas numurs izmainīts, izdzēsts vai to nav iespējams noteikt.

Papildus informāciju par garantiju varat iegūt pa tālr.:

 (+371) 29 780 330 (LAT) (RUS) 

vai rakstiest: info@musutrauki.lv

Ar prieku palīdzēsim!

Design & support Brando.lv
Mūsu trauki - Bārs, Ūdens filtri, Virtuves aksesuāri, Galda piederumi, Autoķīmija, Grīdas kājslauķi, Kaviva, Бар, Фильтры для воды, Кухонная посуда, Авто химия, Половики, Метеостанции, Термометры, Аксессуары © 2019
Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Salidzini datoru cenas 343 Latvijas interneta veikalos.Salidzini datoru cenas 343 Latvijas interneta veikalos.
Copyright ©2013 SIA KAVIVA. All rights reserved.
Developed by Brando Inc.